Ambro sol doplnky pre údržbu auta

Predaj doplnkov Ambro-sol pre údržbu

Často sa nás pýtate, či nevieme odporúčiť alebo predať doplnky pre údržbu ako sú napríklad mazivá alebo uvoľňovače skrutiek. Preto sme sa rozhodli zaradiť to medzi náš sortiment a ponúkame vám produkty kvalitnej talianskej značky AMBRO-SOL.

MEDENÉ MAZIVO

GRASSO AL RAME

Vyrobené zo super jemných tepaných čiastočiek medi a špeciálnych inhibítor-ov korózie. Má ochranné a mazacie vlastnosti pri vysokých teplotách. Tepelná

odolnosť je až 1000°C. Vysoká tepelná odolnosť a antikorózne vlastnosti ho predurčujú na použitie pri vysokých teplotách alebo kde korozívne prostredie môže spôsobiť nevratné zadretie: napr. capy, krúžky, klzné plochy, časti motorov, výfuky, elektrické kontakty, závitové spoje, vstrekovacie ventily atd.

Uvoľňovač skrutiek

SBLOCCANTE

Špeciálny prostriedok s vysokou penetračnou schopnosťou s vysokou rozpúšťacou a uvoľňovacou silou. Umožňuje povolenie zadretých a skorodovaných skrutiek, matíc, čapov, pántov a iných skorodovaných alebo zadretých častí.Taktiež vytvára dlhotrvajúci vode odolný a vodu odpudzujúci ochranný film.

LEPIDLO NA ZÁVITY A20

FRENANTE A20 FORTE

Lepidlo s vysokou pevnosťou. Vhodné na zaistenie skrutiek, štiftov, puzdier, ložísk, čapov, remeníc a pod.

LEPIDLO NA ZÁVITY C40

FRENANTE C40 MEDIO

Lepidlo so strednou pevnosťou, tixotropné. Vhodné na zaistenie skrutiek proti náhodnému povoleniu napr. vplyvom vibrázií.

Čistič bŕzd

PULITORE FRENI

Špeciálny čistič na brzdy, spojky a všetky mechanické komponenty ktoré je treba odmastiť bez oplachovania. Okamžite rozpúšťa a odstraňuje olej, mastnotu a iné nečistoty.

Sprej na pneumatiky

NERO GOMME

Produkt navrhnutý na údržbu pneumatík. V prípade pravidelného použitia udržuje pôvodnú farbu pneumatík. Chráni pneumatiky pred poveternostnými vplyvmi a zabraňuje tvorbe
prasklín.

Multifunkčný sprej XT10

10 funkcií v 1

Sprej 10 funkcií s dávkovacím ventilom 360°: uvoľňuje, chráni, maže, preniká do hĺbky, odmasťuje, odoláva vysokým teplotám, antikorózny, vode odolný, proti zadieraniu, s veľkou rozpúšťacou silou (rozpúšťa hrdzu). S aktívnymi zložkami v najvyššej kvalite výborne maže a má vysoké penetračné a odmasťovacie schopnosti. Perfekt-ne sa hodí do dielní, domácností, záhrady, garáže, námorného priemyslu, ťažkého priemyslu a všade kde sú mechanizmy vyžadujúce údržbu.

Máte záujem?

Kontaktujte nás. Sme Vám k dispozícii v prípade akýchkoľvek otázok.

Cenník

Pozrite si na kompletný aktuálny cenník našich služieb.